Jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej, jaką zapewnił zespół Commers Band na naszym weselu. Jednak jest to zespół dla ludzi, którzy szukają czegoś innego, niż potańcówki przy disco-polo i mają holistyczne pojęcie o muzyce! Było pięknie i z klasą, bawiłam się świetnie!

Zuzanna

Commers Band wybraliśmy tylko na podstawie filmików video znalezionych w internecie i od razu wiedzieliśmy, że ten zespół musi zagrać u nas na weselu! Wspaniała oprawa muzyczna! Wszyscy goście wychodząc m wili, że to najlepszy zespół jaki słyszeli, a dzięki nim zabawa na parkiecie trwała do białego rana!

Ewa

We found Commers band on youtube. It was the video „aint no mountain high enough”. After we have seen this video we already knew that we want this band on our wedding. So we contacted the band. Mr. Maciej was everytime very nice and polite. Even if we asked for some special services there was no problem. This band is so professional. The voices, the sound of the instruments and the arrangements were really really great. We had a wonderful wedding and a huge part of this was comers band. We recommend this band for 100 %! We want to say thank you commers band! Greeting from Hamburg!

Martin

The Commers Band … to zespół wyjątkowy jakich myśle jednak nadal jest niewiele… Potrafią stworzyć niesamowitą atmosferę na weselu. Śmiało mogę powiedzieć, że zagrali cudowny koncert weselny porywając do tańca nawet tych co od tańca stronią! Każdy po weselu pytał o Commers Band! Osobiście polecam wszystkim, którzy planują wesele ponieważ kwestie organizacji, komunikacji, prezencji i jakości wykonania Commers Band posiada na najwyższym poziomie!

Marta

Mogłabym słodzić i słodzić bez końca! Zespół Commers Band to profesjonalizm na całej linii! Wszyscy byli zachwyceni łącznie z kelnerami i kelnerkami którzy wypytywali skąd jest zespół żartując ze serwując do stołów chciało im się tańczyć! 🙂 nasze wesele było polsko-angielskie i goście z Anglii byli miłe zaskoczeni ze repertuar był również w dwóch językach! Każdemu polecam ten zespół uwierzcie ze będziecie zachwyceni! Repertuar, kultura zespołu, prezentacja wszystko na TAK TAK TAK! Commers Band jesteście cudowni!!! Dziękujemy!

Basia

Z całego serca polecamy zespół ! Gdy zaczęli grać wszyscy od razu ruszyli na parkiet. Pełen profesjonalizm, wszystko jak wcześniej ustaliliśmy. Każdy z gości był pod wrażeniem 🙂 Mam nadzieje że jeszcze będziemy mieli przyjemność bawić się razem z Nimi 🙂

Asia

Z wielką przyjemnością wraz z mężem możemy polecić każdemu zespół Commers Band. Profesjonaliści na światowym poziomie. Prezencja, przygotowanie, wykonanie każdego utworu, podejście do klienta, prowadzenie przyjęcia – to wszystko było perfekcyjne. Do końca nie byliśmy zdecydowani na utwór do którego zatańczymy pierwszy taniec, wybraliśmy przed samym tańcem, a zespół dla nas zagrał właśnie ten utwór. Wszyscy goście byli pod ogromny wrażeniem zespołu. Zarówno my jak i zaproszeni goście jesteśmy zachwyceni tym jak na wysokim poziomie mogliśmy przetańczyć tę noc. Bardzo się cieszymy, że zdecydowaliśmy się na Państwa zespół. Dziękujemy i na pewno do zobaczenia na Naszych kolejnych przyjęciach.

Natalia

Cudnie i z klasą, wykonania ze smakiem ! Niestety nie zdążyliśmy z rezerwacją terminu ale nie mogliśmy się oprzeć aby zatańczyć do coveru w wykonaniu commers band !! „TY DRUHA WE MNIE MASZ” który zagościł na naszym weselu jako Nasz pierwszy taniec ! Sprawili , że bajkowa piosenka nabrała sentymentalnego wydźwięku i każdy z sali bardzo się wzruszył. Większość to nasi znajomi, którzy pamiętają te piosenkę z dzieciństwa, a wykonana w takim stylu zachwyciła jeszcze bardziej!!

Małgorzata

Pełen profesjonalizm od pierwszego kontaktu. Pełne zaangażowanie w uroczystość od pierwszych sekund do samego końca. Muzyka na żywo oraz ilość os b zrobiła ogromne wrażenie na wszystkich uczestnikach. Świetny repertuar do zabawy oraz dla tych którzy cenią dobre brzmienie również z siedzenia. Prowadzenie uroczystości i zgranie z resztą planu na najwyższym poziomie. Z pewnością to nie nasz ostatni kontakt. 🙂 POLECAMY w 200% i potwierdzamy nasz strzał w 10 (bo wybór padł tylko i aż po krótkich oględzinach w internecie).

Patryk

Pięknie zagrali i zaśpiewali 100% profesjonalizmu, Nasi goście byli pod wielkim wrażeniem, Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Szkoda że nie dają koncert w bo chętnie bym się jeszcze raz przy ich muzyce pobawiła, Z czystym sumieniem polecam gorąco naprawdę warto wybrać ten zespół!!!

Ewelina i Tomasz