Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania
Skąd jesteście?
“Siedziba” zespołu znajduje się w Poznaniu, aczkolwiek nie przeszkadza nam to w zagraniu koncertu, event’u w Białymstoku, Zakopanem czy Nowym Jorku 🙂

Jaki jest koszt wesela, imprezy uroczystości?
Na ostateczną cenę skład się wiele czynników, m.in. transport, dodatkowe nagłośnienie, noclegi, obsługa techniczna. Cena ustalana jest indywidualnie.

Co składa się na cenę:
Występ 8 osobowego zespołu, obsługa techniczna (nagłośnienie, światła, muzyka w przerwach) transport – bus dowożący nas i sprzęt na miejsce.

Czy zespół gra również typową muzykę weselną?
Gramy szeroko pojętą muzykę rozrywkową – taneczne standardy muzyki polskiej i amerykańskiej. Naszym celem jest zapewnienie muzyki na jak najwyższym poziomie. Unikamy grania muzyki z gatunku DISCO-POLO, aczkolwiek w repertuarze można znaleźć kilka hitów w nieco innych aranżacjach.

Czy zespół gra na weselach?
Zespół gra wszędzie tam gdzie klienci oczekują dobrej muzyki na wysokim poziomie. Każdy rodzaj imprezy jest dla nas ważny i do każdej podchodzimy z pełnym profesjonalizmem.

Czy zespół gra również w mniejszym składzie?
Gramy wyłącznie w pełnym ośmioosobowym składzie. Tylko taki skład gwarantuje pełne i ciekawe brzmienie.

Mamy wesele w województwie lubelskim, czy przyjedziecie tak daleko?
Gramy w całej Polsce i nawet za granicą. Trzeba jednak wiedzieć, że koszt transportu jest jednym z czynników wpływających na wysokość ceny. Przy wyjazdach powyżej 350 km klient ponosi również koszty noclegu.

Jak długie są bloki muzyczne i przerwy?
Podczas wesela gramy bloki od 4 do 6 utworów. Oczywiście ilość ta może ulegać zmianie w zależności od sytuacji. Przerwy między blokami to około 10 minut.

Czy w przerwach puszczana jest muzyka “z płyty”?
Ten problem mają Państwo z głowy 🙂 My się tym zajmujemy.

Czy prowadzicie zabawy i oczepiny weselne?
Wokalista zespołu jest również wodzirejem, prowadzi zabawy, konkursy oraz oczepiny. Rodzaj zabaw, ich ilość i kształt oczepin ustalamy indywidualnie z klientem.

Ile miejsca potrzebuje zespół?
Zespół na rozstawienie się potrzebuje około 15 m2 (np. 3m x 5m).

COMMERSBAND tel.: 506 768 547 Sprawdź kiedy mamy wolne terminy.